L, 22.10.2016 11:00 – P, 23.10.2016 16:00
Tallinna lauluväljak, Narva mnt 95, Tallinn

Euroopa ilusamaid kasse oodatakse Saksamaalt, Hollandist, Itaaliast, Hispaaniast, Soomest, Rootsist, Norrast, Venemaalt jne.

Esindatud on väga paljud erinevad kassitõud ning mitmed haruldased tõud (nt Cornish Rex, Devon Rex, Jaapani bobtail) ja karvutud kassid e sfinksid. Osalevad kindlasti ka pärsia kassid, exoticud, maine coonid, briti ja ameerika lühikarvalised, manxid, orientaalid, ookerkassid (ocicat), šoti (scottish), abessiinia ja burma kassid ning vene sinised. Kassinäitustel osalevad eraldi kategoorias ka kodukassid. Ootame osalema üle 100 kassi!

Aasta tippsündmusele on kutsutud kasse hindama kohtunikud Ameerikast, Hollandist ja Venemaalt. Kohtunikud on väga kõrge kvalifikatsiooniga range koolituse läbinud spetsialistid. CFA eesmärk on keskenduda just nimelt tõustandardite kvaliteedi arendamisele.

Nädalavahetusel toimub 30 finaali! Kõik kohtunikud valivad neljas erinevas kategoorias 10 parimat kassi, kes saavad rosetid ja auhinnad. Lisaks toimuvad 3 lisafinaali – 10 parimat pikakarvalist ja 10 parimat lühikarvalist kassi. Näituse lõpus (pühapäeval) valitakse NÄITUSE parimad kassid ja näituse EESTI parimad kassid.

Kohtunikud:
Laupäev:
Darrell Newkirk (USA – LH/SH/AB)
Ellyn Honey (USA – AB)
Tatiana Slizhevska (Ukraina – AB)

Pühapäev:
Pam Delabar (Soome/USA – LH/SH/AB)
Irina Khrachenko (Venemaa – LH/SH/AB)
Kaai du Plessis (Holland/ LAV – AB-WCF)

Näituse teeb eriliseks see, et see on AINUS näitus Eestis kus osalevad ka KODU OTSIVAD KASSID. Heategevusorganisatsioonid tulevad näitusele koos oma kodu otsivate nurrumootoritega. Kiisusid hinnatakse kohtunike poolt ja nad võistlevad kodukasside kategoorias. Näituse käigus otsitakse neile kodusid. Võib-olla just teie kodus nurrub peagi mõni värske Võitja!

Laste päralt on vahva MÄNGU- JA FOTONURK. Fotonurgas teostab toredaid ja lõbusaid minisessioone Agentuur Mivida. Fotonurgas saab teha nii perepilte kui sõbrapilte, pilte saab teha ka koos kiisudega. Koha peal valik aksessuaare!
NÄITUSERINGIDE STILISTIKATEEMA ON PULMAD! (Agentuur Mivida). Valime näituse kaunima pruudi ja peigmehe. Üllatusauhinnad kaunimatele külalistele!

Laupäeval ja pühapäeval kell 12-15 mängib meie väikeste külalistega PRINTSESS ELSA.
Kohal on näomaalija – Uula näomaalingud – unistused tõelisuseks!

Lastenurgas mängud ja üllatused näituse pisematele külalistele! Sissepääsu letist saab näitusehalli kaasa küsida kassitõugude otsimise mängu – otsi üles näitusel esindatud kassitõud ning too mänguleht meile tagasi. Auhinnad parimatele!
Avatud on kohvik. Menüüs on nii sooja kehakinnitust kui ka kergemat ampsu. Kodustele saab kaasa osta küpsetisi ja käsitööleiba.

Kohal Kassiabi ja Kass ja Pojad.
Suur valik kvaliteettooteid lemmikloomadele ning palju muud huvitavat!
Tõukassipoegade müük.

Soovi korral saad näitusel osaleda ka oma lemmikuga! Selleks palume Sul ennast ja oma (tõu- või kodu)kiisu registreerida hiljemalt 16. oktoobriks. Sellest kujunub päris kindlasti üks ääretult vahva kogemus! Kes on käinud – need on näinud.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ kassinäituste korraldamise üheks oluliseks eesmärgiks on HEATEGEVUS. Meie suureks sooviks ja missiooniks on aitada neid, kes abi vajavad. Kohal on mitmed heategevusorganisatsioonid. Toimub heategevusmüük. Heategevusmüügiga kogutakse raha kodu otsivate kiisude raviks ja toiduks. Suur osa toitudest, mis eelmistel aastatel võitjatele jagati, annetati heategevuseks.

Cleopella Cat Fanciers of Estonia MTÜ on 1906. a. Ameerika Ühendriikides asutatud The Cat Fanciers’ Association’i (CFA) liige alates oktoobrist 2008. Kutsume kõiki huvilisi külastama klubi ametlikku kodulehekülge: WWW.CLEOPELLA.EU, kust saab infot nii klubi tegemistest, näitustest ja liitumisest jms.

Näitus on avatud külastajatele:
Laupäeval 11.00 – 17.00
Pühapäeval 10.00 – 16.00
Piletid saadaval Piletilevis.
Piletid müügil ka kohapeal.

Tasuda saab nii sularahas kui kaardiga.