Alanud on Tallinna Kultuuri- ja Spordiameti ja Tallinna Haridusameti korraldatav läbi suve vältav välitreeningute sari, mille eesmärk on pakkuda 7-26aastastele noortele suvevaheajaks sportlikku ajaveetmise võimalust ja innustada regulaarselt liikuma. Suvetreeningute raames viivad võrk-, korv- ja jalgpalli ning tõukeratta treeninguid läbi mitmed pikaaegse kogemusega treenerid.

Pealinna noortele on suvetreeningutes osalemine tasuta!

Treeningud toimuvad kesklinna, Kristiine, Haabersti, Nõmme, Pirita, Põhja-Tallinna, Mustamäe ja Lasnamäe linnaosade spordiplatsidel ning ühe treeningu pikkus on orienteeruvalt 1 – 2 tundi. Treenerid registreerivad osalejad kohapeal!


TREENINGUD PIRITAL:

VÕRKPALL:
PIRITA SPORDIKESKUSE väliväljak (Rummu tee 3, Pirita)
esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 14.00–16.00

TÕUKERATTA TREENINGUD:
31.07 ja 21.08 kell 14.00–15.00
Pirita-Kose skatepargis
Tõukeratta treeningus osalemiseks on vajalik isikliku tõukeratta ja kiivri olemasolu. Tallinna Keskraamatukogust saab neid tasuta laenutada. Lisainfo SIIN.


Treeningutele on oodatud kõik noored spordihuvilised, varasem kogemus spordialaga ei ole vajalik. Jooksvaid uuendusi saad jälgida ka meie Facebooki ürituse all. 

Eestikeelse info (sh kõigi treeningute ajakava ja toimumiskohad) leiab siit: https://www.tallinn.ee/et/sport/tasuta-suvetreeningud-noortele
Venekeelse info leiab siit: https://www.tallinn.ee/ru/noorteinfo/letotrenirovki.