SOOVITAME PIRITAL

Restoran Tuljak

2015 aasta suvel taasavatud legendaarne restoran Tuljak asub 60-ndatel ehitatud ja nüüd taastatud muinsuskaitsealuses hoones. Tuljaku avarad ruumid mahutavad kahte saali kuni 150 külalist, lisaks on suured terrassid ja grilliala, kuhu suviti mahub samuti 150 sõpra.

Telefon: 53022020
Koduleht: http://www.tuljak.ee

Restoran Noa

NOA on Tallinna ja Viimsi piiril asuv mereäärne 80-kohaline restoran. NOA restoranisaali ehitasime kolmes tasapinnas, et pakkuda kõigile külalistele suurtest akendest avanevat lummavat vaadet üle lahe vanalinna siluetile. Menüü koostamisel pole me ennast sidunud tooraine, riigipiiride ega asukohaga, vaid püüame pakkuda võrdset elamust vege-, mereanni- ning lihasõpradele.

Telefon: 5080589
Koduleht: http://www.noaresto.ee

Restoran Sardiinid

Meie restorani iseloomustab hooletu elegants, rahustav õhkkond ja maalilised vaated. Kui soovite kohtuda sõpradega lõunal, veeta õhtu merevaatega õhtusöögil või lihtsalt keskpäeval kohvi juua, siis Restoran Sardiinid teeb need hetked meeldejäävateks. Restorani peakokaks on Jaak Hiibus, kelle kireks on modernne Eesti kokakunst, mis on rikastatud maitseelamustega kogu maailmast.

Telefon: 660 6960
Koduleht: http://www.sardiinid.ee

Kalevi jahtklubi resto

Jahtklubi taassünd toimus 5. veebruaril 2004, mil neli entusiasti võtsid nõuks kunagise menukoha uues kuues ja kuulsuses avada.
Ühiste jõududega väheke värvi seintele ja rõhk tugevalt merendusteemale, saigi kunagine menupaik tänapäevase värskenduse. Ka menüü ja joogikaart said vajalikud täiendused ja külaliste sissevool võis alata.

Telefon: 623 9158
Koduleht: http://www.jahtklubiresto.ee/

Teletorn

Tallinna Teletorn on Eesti kõrgeim ehitis – torni kõrgus on 314 meetrit. Sihtasutuse Tallinna Teletorn eesmärk on kvaliteetsete turismi-, kultuuri- ja vaba aja teenuste pakkumine Tallinna Teletornis ning Teletorni turundamine rahvusvahelise vaatamisväärsuse ja elamusturismi sihtkohana. Teletorni renoveerimist toetasid siseministeerium ja EAS riikliku tähtsusega kultuuri- ja turismiobjektide väljaarendamise meetmest, kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Teletorni renoveerimise kogumaksumuseks kujunes 6,6 miljonit eurot. Teletorn taasavati 4. aprillil 2012.

Koduleht: http://www.teletorn.ee

Teletorni restoran

Teletorni restoran

Teletorni restorani menüüs peegelduvad Eesti köögi pikad traditsioonid aga ka kaasaegsed gastronoomia trendid. Kohalikule on toitudes kindlasti rõõmsaid taaskohutumisi, väliskülalisele aga põnevat avastamist, kui rikkalik, värviline ja üllatav on ühe pisikese põhjamaa riigi köök. Kohvikukülastajale pakume lihtsamat kohvikumeüüd ja kohapeal valmistatud kooke-pirukaid. A la carte menüüd pakume 2- ja 3- käigulise lõuna- või õhtusöögina, mille nautimiseks tuleb teha eelnev broneering.

Koduleht: https://teletornirestoran.ee/

Rannakohvik Café Velvet

Peale Pirita rannahoone pikka rekonstruktsiooni meil on rõõm võtta Teid vastu Cafe Velvet-is. Siin on üks vähestest kohtadest kus nagu aastaid tagasi saab nautida võluvat merevaadet ja kordumatut linnasiluetti.See on koht elu nautimiseks meeldivate inimeste, peapööritavate jookide ja peenemaitseliste roogade seltsis. Täiesti tesisti või täpselt sama moodi, nagu see oli aastas 1929.

Koduleht: http://cafevelvet.ee/

St. Patrick´s

Tallinna ilusaima merevaatega söögi- ja ajaviitmiskoht asub otse Pirita rannal Rannahoones. Siin näed kaunimaid päikeseloojanguid ja võid tuulise ilmaga seista silmitsi pöörase tormiga… ise rahulikult hubases ruumis istudes ja soojendavat jooki nautides. Siin saad ühendada oma söömaaja jalutuskäiguga rannal. Meri pakub põnevat vaatepilti igal aastaajal. Kas tead, mitut värvi on meie meri? Pirita St. Patrick’sisse on Tallinna kesklinnast 7 km ehk 15 minutit. Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui autoga. Ja parkimine on tasuta. Seega pole hullu, kui see sinna ka ööseks jääma peab…

Koduleht: http://patricks.ee/

Pirita seikluspark

Pirita Seikluspark oma kõrgete mändide, liivase ranna ja 6 erineva kõrgseiklusrajaga on ideaalne paik kõigile seiklushimulistele külastajatele. Park asub kõigest 15 minuti kaugusel kesklinnast.

Iga rada viib sind uutele kõrgustele. Rannarajalt avanevad kaunid vaated Tallinna lahele. Seiklus sisaldab kõrguste vallutamist, võrkudesse hüppamist, erinevaid takistusi ning pikki liuge maa ja taeva vahel. Kõikide radade läbimiseks kulub umbes 3 tundi.

Rajale pääs suletakse 2 tundi enne sulgemisaega!

Koduleht: http://piritaseikluspark.ee/

Pirita keskus

Pirita Keskus on kompaktne kaubanduskeskus Pirita südames, kust saab mugavalt igapäevaeluks vajalikud kaubad, teenused ja leiab laia valiku toidukohti igale maitsele.

Koduleht: http://piritakeskus.eu/