L, 20.05.23 kell 11:00
Tallinna Lauluväljak

MAIJOOKS PANEB TUHANDED TUBLID NAISED LIIKUMA!

Maijooks on Eesti suurim naiste liikumis- ja spordisündmus. Esimene Maijooks toimus 1988. aastal Maiklubi eestvedamisel, meelitades tervisejooksu tegema paarsada naist. Alates 2009. aastast on Maijooksu korraldanud Spordiürituste Korraldamise Klubi ja osavõturekord on jõudnud 16 000 liikumisharrastajani. Väikese Eesti kohta on see fenomenaalne. Naised teevad kohati silmad ette meestelegi.

Maijooksul on olnud oluline roll liikumisharrastuse trendide kujundamisel naiste seas. Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, kus on juba kolmekümne nelja aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle veerand miljoni tubli naise. Igaühele sobival 7 km rajal saab osaleda nii joostes kui käies, valides jõukohaseima tempo. Populaarsust on kogumas ka noortele mõeldud 3 km pikkune RIMI tütarlastejooks.

Maijooksule tullakse kogu perega, sest sel päeval jätkub Tallinna Lauluväljakul tegevuslusti kõigile! Kavas on ka Limpa Lastejooks, taas pakub põnevaid väljakutseid ülimenukas Meestehoid ning avatud on Tervisemess. Päev lõpeb traditsioonilise suure kevadkontserdiga.

Korraldaja
Spordiürituste Korraldamise Klubi
jooks@jooks.ee, kontakttelefon: 6087576