K, 15.11.2017 18.00
Vigri kohvik
Purje 8, 11911
Tallinn

Vigri & Gorilla vestlusõhtud on kord kuus aset leidvad harivad ja kaasamõtlemist ärgitavad õdusad kohvikuõhtud, mis on kõigile soovijatele TASUTA sissepääsuga.

Kolmanda vestlusõhtu keskseks teemaks on toidu tootmise mõju keskkonnale ning meie endi tervisele, mõistusele ja tunnetele.
Viimaste aastate uuringutulemused näitavad, et kui jätkame samal viisil toidu tootmist, hävineb ökosüsteem. Mis saab teistest elusolenditest, veest ja mullast?
Maailmas, kus kõik on võimalik, peab saama ka muud moodi!

Millised on loomsevaba toidu tootmise võimalused? Mida on tänaseks tehtud ja tehakse?
Kas maailma ja Eesti põllumajandust ootab revolutsioon ja milles see seisneb?

Mida tähendab omnivoorlus – kas möödapääsmatust toituda kõigest?
Inimkonna suurimaks probleemiks arvatakse olevat liigne arvukus või on see hoopis võimalus?

Vestlusõhtu esinejad Marek Strandberg ja Katrin Idla on pikaaegsed elu-, loomingu- ja mõttekaaslased, kes on koos jõudnud korda saata erakordselt palju. Nad on uurinud ja loonud uudseid materjale ja tehnoloogiaid, loonud eesti elektromobiilsuse programmi ja rohelise erakonna, kirjutanud artikleid tehnoloogiatest ja keskkonnast. Marek, poliitik ja rohelise erakonna esimene juht, on tuntud ka kui hea publitsist ja suurepärane kõnemees, kes on juba paarkümmend aastat propageerinud laiemat arusaama keskkonnast ja tehnoloogiatest. Katrin on viimastel aastatel olnud aktiivne loomakaitsja ning juhib täna Eesti Metsloomaühingut.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD, koha kindlustamiseks registreeru: jane@vigrikohvik.ee

Lisainfo.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]