N, 23.11.2017 17.30
Vigri kohvik
Purje 8, 11911
Tallinn

Neljanda filmiõhtu staariks on Food Choices.

Kava:
Burgeri buffee avatakse kell 17:30
Filmi algus kell 18:30
Film on eestikeelsete subtiitritega ja kestab 1 h 31 min

Üritus on TASUTA, kuid kohtade arv on piiratud!
Koha kindlustamiseks palume oma tulekust kindlasti märku anda e-maili teel: jane@vigrikohvik.ee

Filmi tutvustus:
Auhinnatud filmitegija Michal Siewierski loodud dokumentaalfilmis uuritakse toidu mõju inimeste tervisele ning meie planeedi ja sellel elavate elusolendite heaolule. Lahatakse levinud uskumusi toidu ja toitumise kohta ning näidatakse nendega seotud probleeme uues valguses. Kolme aasta jooksul vestles Michal üle 30 erinevate erialade tippekspertidega sealhulgas arstide, toitumisteadlaste, keskkonnateadlaste, biokeemikute, sportlaste, kokkade, blogijate ja paljude teistega, et leida vastus küsimusele: mis on kõige tervislikum ja jätkusuutlikum toitumisviis nii meile kui ka tulevastele põlvkondadele?

Filmis intervjueeritakse rahvusvaheliselt tunnustatud spetsialiste nagu Dr. T Colin Campbell, Dr. Richard Oppenlander, Rich Roll, Joe Cross, Dr. John McDougall, Capitan Paul Watson, Dr. Toni Bark, Dr. Pam Popper, Dr. Michael Greger, Gloria Athanis ja paljud teised. Sa ei vaata enam kunagi toitu oma taldrikul sama pilguga.

Vigri & Gorilla filmiõhtud on kord kuus aset leidvad harivad ja kaasamõtlemist ärgitavad õdusad filmiõhtud koos taimse burgeri buffeega.

Lisainfo.[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]