N, 14.12.2017 17.30
Vigri kohvik
Purje 8, 11911
Tallinn

Viienda filmiõhtu staariks on Before the Flood.

Kava:
Burgeri buffee avatakse kell 17:30
Filmi algus kell 18:30
Film on eestikeelsete subtiitritega ja kestab 1 h 36 min

Üritus on TASUTA, kuid kohtade arv on piiratud! Koha kindlustamiseks palume oma tulekust kindlasti märku anda e-maili teel: jane@vigrikohvik.ee

Filmi lühitutvustus:
Viienda filmiõhtu staariks on 2016. aastal Hollywoodi parimaks dokumentaalfilmiks tunnistatud film “Before the Flood”. Filmi üks produtsent on Oscari pälvinud näitleja Leonardo DiCaprio, kes valiti 2014. aastal ka ÜRO rahusaadikuks erilise fookusega kliimasoojenemise osas.
Film jälgib DiCaprio ja Fisher Stevensi kolme aastast teekonda maailma eri paigus, dokumenteerimaks kliimamuutuse ja globaalse soojenemise laastavaid tagajärgi meie planeedile. Kui keegi on veel arvanud, et kliimasoojenemine on müüt, siis “Before the Floodi” tegijad demonstreerivad mõtlemapanevaid tõendeid, et tegu on karmi reaalsusega.
Vastuseid otsitakse elutähtsatele küsimustele: kuidas peaksime ühtse ühiskonnana edasi toimima, et vältida ohustatud liikide ja ökosüsteemide hävimist kogu maal? Miks suured korporatsioonid ning poliitikud antud teema olulisust ei tunnista? Mida saab igaüks meist ära teha selleks, et meie ja miljardite teiste elusolendite kodu ei häviks?

Lisainfo.