Lauluväljak täitub pühadeks valgusega

4. detsembril avaneb Tallinna Lauluväljakul valgusfestival Võlumaa, mis toob Eestisse muinasjutulised illuminatsioonid ja jõulumelu. Üles ehitatakse ainulaadsed fantaasiamaad losside, laternate tänavatega ning linnu ja loomariigi valgusfiguuride ansamblid.

Eritellimusel valmistatud valgusfiguuride grupid on kuni kaheksa meetrit kõrged. Eestisse saabuva ekspositsiooni figuurid on loodud teraskarkassidele, mille peale on tõmmatud siid ning see erivalgustusega illumineeritud. Võlumaal saab näha müstilisi üleelusuurusi taime, linde, loomi, laternatänavaid ja losse. Kollektsioon sisaldab muuhulgas ka jääkarude ja pandademaad ning hiina kalendri sodiaagimärkide alleed. Iga valgusfiguur- ja ansambel on visuaalselt effektne minišedööver.

Valgusfestival Võlumaa on avatud 4. detsembrist jaanuari keskpaigani igal nädalal neljapäevast pühapäevani kella 16-22ni.

Korraldaja on valgusfestivali plaanitavat ala suurendanud, et tagada piisav liikumisvabadus, Terviseameti ettekirjutused ning 2+2 reegel. Võimalusel soovitatakse kasutada piletiostu eelmüüki Piletilevis. Valgusfestivalil on kaks sissepääsu: Mere ja Oru vävavas.

LOE LISA JA OSTA PILET SIIN