L, 18.11.2017 12.00
Tallinna Lauluväljak
Narva mnt. 95
Tallinn

Tallinna lauluväljakule tulevad kokku Tallinna ja Harjumaa vabatahtliku tegevuse ühendused, et tutvustada iseendid ja oma tegevusi.
Kelleski neist tunned sa ära iseenda, oma mõtted ja arusaamad. Keegi neist tekitab sinus soovi kaasa lüüa ja midagi paremaks muuta. Kellegagi neist hakkad sa tulevikus tegema suuri tegusid, et muuta kogukond ja ühiskond tervikuna veelgi paremaks.

Vabatahtliku tegevuse laadale oled sa oodatud sõltumata oma soost, vanusest või perekonnaseisust. sa vajad ainult tahet midagi paremaks muuta ja meie aitame sul leida selleks sobiva võimaluse. Kohal on ligi 50 erinevat ühendust, et kõnetada neid, kes märkavad enda kõrval ka teisi ja soovivad anda oma panuse. Täna Sa veel ei tea, kas aitad tulevikus loomade varjupaika või liitud vabatahtliku päästekomandoga, kuid laadal saabub tõehetk. Segadusse sattumist kartma ei pea, sest kes on otsustanud vabatahtlikuna oma panuse anda, see kuulab, mida süda ütleb ega eksi kunagi.

Laata korraldavad Eesti Külaliikumine Kodukant, Noorteklubi Active, EstYes, ESTSAR ning vabatahtliku tegevuse võrgustik.

Laadale on õla alla pannud paljud eraisikud ja ühendused.

Lisainfo.