Järjekorras juba 29. rahvusvaheline turismimess Tourest 2020 toimub 7.-9.02.2020 Eesti Näituste Messikeskuses.

Tourest on rahvusvaheline turismimess Eestis, mis pakub erinevaid puhkuse- ja meelelahutusvõimalusi. Kui tavaliselt võib puhkuse planeerimisele minna nädalaid, otsides internetist soodsaid lennupileteid, hea hinnaga majutust ning tegevusi ja meelelahutust reisi sihtkohtades, siis Tourestil teevad selle töö messikülastaja eest koha peal ära parimad turismi- ja meelelahutuse asjatundjad.

Tourest pakub messikülastajale:

  • inspiratsiooni oma puhkuseplaanide tegemiseks;
  • süstib reisilusti, tutvustades erinevaid puhkuse, aktiivse tegevuse ning meelelahutuse võimalusi erinevates sihtkohtades nii välis- kui ka kodumaal;
  • laiendab silmaringi, tuues huvilisteni uued ja põnevad reisisihtkohad ning erinevad reisiseiklused läbi tuntud inimeste reisikogemuse.

Tourestilt leiab endale reisi- ja puhkuseideid nii Eestist kui ka välismaalt. Eelmise aasta üllatusriigid olid Guatemala ning Turksi ja Caicose saared. Kindlasti saab ka seekord olema palju erinevaid pakkumisi väga erinevate puhkusevõimaluste otsijatele. Maitseelamusi pakub Eesti Toidutee, kes loob võimaluse rännata läbi erinevate kohalike toidupiirkondade. Uhkelt on esindatud ka Eesti toidupiirkond 2019, milleks on Vana Võromaa Uma Mekk.

Lisaks puhkuse ja aktiivse tegevuse pakkujatele leiab Tourestil ka erinevaid tugiteenuseid, reisikindlustusest kuni uue kohvrini välja. Tourest on suur puhkusevalikute kaubamaja, kus külastaja saab mugavalt oma puhkuseplaanidele raamideta täislahenduse.

Sel korral leiavad omaniku oksjonite põnevad auhinnad.

Piletiinfo

TASUTA pääseb messile eelnevalt alla laetud Touresti külastaja kutsega, mille võib välja printida või näidata ette mobiilis. Tasuta messipääsmed on külastajale kättesaadavad Touresti kodulehel, Facebookis ja Instagrammis.

Kes tasuta pääsme unustab koju või jääb see alla laadimata oma mobiili, peab sissepääsuks lunastama tasulise pileti.

  • Tavapilet 5,00 €
  • Sooduspilet 4,00 € (ühekordne sissepääas pensionäridele ja õpilastele)
  • Perepilet 10,00 (ühekordne sissepääs, 2 täiskasvanut ja kuni 18.a. lapsed. Laste arv ei le piiratud)
  • Parkimispilet 5,00 € (ühekordne sissepääs)
  • Parkimiskaart 15,00 € (kogu messi periood)

https://tourest.ee/