L, 27.10.18 kell 10:00 – 17:00
Eesti Näituste Messikeskus, Pirita tee 28, Tallinn

Tule toidumessile –
Tallinn FoodFest 2018!
Meie toidumesside traditsioon astub 2018. aastal uude veerandsajandisse. Üle 234 tuhande külastaja ja 4177 osalejat, eksponenti on olnud selle traditsiooni loojaks ja ajaloo tunnistajateks.

25.–27. oktoobril toob Tallinn FoodFest Eesti Näituste messikeskusesse Eesti toiduainetööstuse, toitlustuse, hotellinduse, müüjate ja vahendajate ning paljude sidusalade esindajad ning toiduprofid lähinaabrite juurest. Ühtekokku üle 6000 toiduvaldkonna liidri, otsustaja või alal alustaja. Kaks esimest messipäeva on üritus avatud vaid valdkonna erialakülastajatele.

Päev toidusõpradele
Laupäeval, 27. oktoobril on messile oodatud toidusõbrad, heast toidust ning toiduvalmistamise uuematest trendidest ning võtetest huvituvad gurmaanid, kodukokad, harrastuskondiitrid ja -pagarid, hobibaristad ja õllemeistrid. Oodatud on toiduvaldkonnas ettevõtlusega alustajad, idufirmad, pereettevõtted – kokku kuni 3000 külastajat, kes soovivad avastada köögisaladusi, avardada maitsemeelt ning silmaringi.

Uus ja inspireeriv
Oma ala meistrite esitlused, toodete hindamised, kutsealakonkursid on alati väga oodatud ja huvipakkuv osa messiprogrammist ning mõjus külastajamagnet. Teabepäevadel jagavad uut erialateavet ja kogemusi toidutootjad, toitlustajad, logistika valdkonna esindajad ning pakendiala asjatundjad. Uuenduslikke ja inspireerivaid lahendusi pakuvad messil osalevad seadmete-, sisustus-, tehnika- ja tehnoloogiettevõtted. Erialaspetsialistist messikülastajat ootab uudne pakendilahendus, suurköögitehnika või teeninduse nutikas IT-lahendus.

Traditsioon ja kogemus
Toidumess on läbi oma veerandsaja-aastase ajaloo näidanud usku meie toidukultuuri pidevasse arengusse. Pakkudes võimalust turul silma paista, näidata tuntud tegijate tootearenduse saavutusi ja alustavate väiketootjate leidlikkust, muutub mess oodatud kohtumispaigaks nii uute kui ka vanade kolleegide, äripartnerite ja tarnijatega. Viimaste aastate kasvav huvi, suurenev osavõtjaskond ja positiivne atmosfäär loovad eelduse eduks ka sel aastal. Osalema on oodatud nii toidutootjad, importijad, edasimüüjad kui ka sektorile teenuseid, tarvikuid ja tooraineid pakkuvad ettevõtted. Arvukale messipublikule on oodatud oma töid ja tegemisi tutvustama eriala- ja ametiliidud, koolitajad ning üritust kajastama meediakanalid.

Tule ja osale toidumessil Tallinn FoodFest 2018!

NB! Esimesed kaks päeva, 25.-26.10 on toidumess vaid erialakülastajatele!