P, 10.06.18 kell 12:00  16:00
Pirita spordikeskus

Tahad liikuda vabas õhus ja proovile panna oma oskused kaardi lugemises ning kodukandi tundmises? Kui jah, siis tule orienteeruma!

KUNA? 10.06 kell 12.00-16.00

KUS? Alguspunkt on Pirita spordikeskuse keskmes (tenniseväljakute kõrval). Rada kulgeb mööda loodus kaunist Pirita terviserada ja Lillepi parki, mis värskelt hooldatud.

KELLEGA? Osaleda võib nii üksi kui ka võistkonnaga. Vanuselist piiri ei ole!

KUIDAS? Osalejatel tuleb läbida kaardi abiga erinevad looduspunktid, kust paljudes on pisikesed ülesanded või küsimused (puudest, loodusest, Pirita ajaloost, spordist jne).
Iga leitud koht annab punkti ja iga õige vastus või edukalt sooritatud ülesanne annab punkti. Lisaks on rajale toodud lisapunkte, kus võimalik koondsummat kasvatada. Lisapunktid valmistavad ette Pirita ettevõtted ja spordiklubid, nt Myfitness, F Levadia, VR Keskus.
PS! Liikumiskiiruse saab iga võistleja ise valida.

Iga osaleja peab end eelregistreerima kirjutades kaido.bammer@tallinnlv.ee või helistades 645 7617. Osalejatele saadetakse e-postile täpsem informatsioon.

VÕITJA? Parimad aitab välja valida punktide koondsumma!

PS! Üritus on TASUTA!

Sündmust korraldavad Pirita Linnaosa Valitsus ja Tallinna Orienteerumisneljapäevakud. Lisaks aitavad sündmust läbi viia MyFitness Pirita, VR Keskus ja FC Levadia. Sündmust toetab Tallinna Sotsiaal- ja Tervisehoiuamet.

Korraldaja
Pirita Linnaosa Valitsus
kaido.bammer@tallinnlv.ee, kontakttelefon: 6457617