P, 07.04.19 kell 10:00
Tallinna Teletorn

WFGT (World Federation of Great Towers) Towerrunning Challenge
Eesti meistrivõistused trepijooksus.

Toimumise aeg: Pühapäev, 7. aprill 2019, trepi- ja täpsusjooksud
Eelregistreerimine ja stardimaterjalide väljastamine 10:15-12:00
Jooksude algus 11.00-13.00
ETI lastejooks 13:00 (13 korrust). Osaleda võivad kõik lapsed, lubatud ka lapsevanemast saatja. Palume lapse eelregistreerida: info@trepijooks.ee

Asukoht: Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa tee 58 A, 11913, Tallinn

Distants: 170 meetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud. Kokku 916 trepiastet läbi 65 korruse.

Registreerimine ja osavõtutasud: Eelregistreerudes osport.ee keskonnas kuni 31. märtsini on starditasu 15 € 2000 sündinud ja nooremad 10 € Kohapeal registreerudes ja tasudes kõigile 20 € sularahas.

Kui võistlusest soovivad osa võtta klubid või ettevõtted, palume arvega tasumise soovist eraldi märku anda, kirjutades info@trepijooks.ee NB! Stardimaterjalide kättesaamiseks palume sekretariaadis esitada isikut tõendav dokument!

Start: Kogunemine, registratuur ja võistluskeskus asub teletorni II korrusel. Start treppidele toimub fuajeest I korrusel. Võistlejad lastakse rajale elavas järjekorras ühekaupa väikese ajaintervalli tagant. Trepid pöörduvad paremale ning on varustatud metallist käsipuuga. Raja mugavamaks läbimiseks on soovitav kanda käes libisemiskindlaid kindaid (näiteks rattakindad või ehituspoes saadaolevad tihedalt ümber käe istuvad ja kumminagadega kindad).

Ajakava:

10.00 Avatakse sekretariaat
11.00- Stardivad tuletõrjujad
11.20- Trepijooksu stardid elavast järjekorrast. NB! Võistlejad, kes eeldatavalt läbivad distantsi aeglasemalt või kõndides, võiksid võimalusel startida esimeses tunnis!
12.40 – Start karikasarja top 20 meest ja naist
13.00 – Eti lastejooksud
13.30 (orienteeruvalt) auhindamine ja kokkuvõtted

Ajavõtt: Ajavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rent sisaldub osavõtutasus. Pärast jooksu loetakse võistluskeskuses SI-kiibilt maha võistleja aeg ning see prinditakse paberil välja. Kiip tuleb tagastada korraldajale.

Ohutus: Iga osavõtja vastutab oma sportliku suutlikuse ning tervisliku seisundi eest ise. Osa võivad võtta kõik terved ja treenitud isikud, kes võtavad raja läbimise eest vastutuse endale. Kohal on võistlust turvamas meditsiiniline personal. Finišis pakutakse osalejatele värskenduseks vett. Alla 15 aastasel osalejal peab olema lapsevanema kirjalik luba.

Pealtvaatajatele: Sportlaste jooksvad tulemused kuvatakse II korruse võistluskeskuses oleval ekraanil. Finišile kaasaelamiseks tuleb saatjatel soetada eraldi teletorni pilet.

Riietumine ja pakihoid: Garderoob asub teletorni I korrusel. Kotid saab jätta I korrusel asuvatesse turvakappidesse (töötavad müntidega) või II korruse võistluskeskusesse (kinosaali). Riietuda on võimalik meeste ja naiste tualettruumides.

Auhinnad: Tunnustatakse absoluutklassi, vanuseklassi ja tuletõrjujate klassi esikolmikuid ning täpsusläbimise parimat meest ja naist. Lisaks loositakse osalejate vahel välja toetajate poolt välja pandud auhindu. Loosimine toimub ajakava järgselt peale tunnustamistseremooniat ning auhinna võitmiseks peab ise kohal viibima.

Vanuseklassid:

M ja N 2000 sündinud ja nooremad
M ja N 1979 sündinud ja nooremad
M ja N 1978 sündinud ja vanemad

Tuletõrjuja varustuses – antud klassis osalejal on kohustus kanda järgnevaid varustuselemente: tuletõrjeroobad, tuletõrjesaapad või -kummikud, tuletõrjekiiver, hingamisaparaat (ilma maskita).