L, 20.07.19 kell 10:00 – 23:00
Tallinna lauluväljak, Narva mnt 95, Tallinn

Tallinn Truck Show ürituste seeria viienda aasta juubel leiab aset juba 20. juulil 2019 Tallinna Lauluväljakul!

Tallinn Truck Show on Baltimaade suurim kunstiliselt kujundatud ja tuunitud raskeveokite näitus. Lisaks ainukordsele võimalusele näha maailmatasemel rekkasid on kavas ka palju muud põnevat: ekstreemsed etteasted, driftijad, trikitajad, kontserdid, maitseelamusi pakkuvad toitlustajad ning fantastiline noorte- ja lasteala. Sellel aastal on Tallinn Truck Show juubeli raames kohale kutsutud rekordarv näituseautosid ja lisaks ootab külastajaid ees palju üllatusi!

Üheks eriliseks osalejaks on Šveitsist pärit tõeliselt kaunis ja originaalne maailma tipptasemel airbrush-maaleri kunstiteos ‘’Monichina,’’ mis on pühendatud Albert Einsteinile. Peale selle saab imetleda teisi samal tasemel ja esimest korda Eestit külastavaid ülivõimsaid rekkasid ka mitmest teisest Euroopa riigist.

Tallinn Truck Show 2019 peaesinejaks on Soome power-metal ansambel Stratovarius. Tegu on põhjanaabrite ühe kõigi aegade tuntuima bändiga maailmas, keda peetakse koos Saksa bändidega Helloween, Blind Guardian ja Gamma Ray power-metali suurimateks mõjutajateks maailmas. Stratovariuse liikmed on väga põnevil, et saavad taaskord Eestisse naasta ja anda võimsa suurkontserdi, kus nad lubavad paljude fännide rõõmuks mängida kõiki enda parimaid hitte, sealhulgas ,,Black Diamond,’’ Hunting High and Low’’ ja ‘’Eagleheart’’.

Lisaks esinevad veel Shanon, Metsatöll, Anne Veski ja Up the Sky.

Tallinn Truck Show peakorraldaja on puiduala transpordivahenditele spetsialiseerunud firma Forest Steel OÜ. Ürituse eesmärk on rasketranspordi ala tuntuse suurendamine ja selle harrastuse levitamine kogu Baltikumis. Osa võtavad paljud transpordifirmad, rasketehnikaga seotud ettevõtted jpt. Külalistel on võimalus tutvuda mitmete turuliidrite tootevaliku ja teenustega.

www.truckshow.ee