29.09 algus 21.00 Teletorni jazz Pae Kollektiiv
Jazz.ee esitleb: Pae Kollektiiv
Nüüdisjazzi ansamblis Pae Kollektiiv ühendavad oma värske energia üheksa andekat noort muusikut. Ansambli loominguline liider on noor helilooja Kirke Karja, kes kasutab muusikas oskuslikult suure koosseisu rikkalikke orkestraalseid värve ja dünaamikaskaalat, jättes piisavalt ruumi ka improvisatsioonidele.Pae kollektiiv on helilooja jaoks nagu loomelaboratoorium, kus on võimalik oma ideid läbi proovida ja teha parimaid valikuid. Ansamblilt ilmus 2013. aastal debüütalbum, mille esitluskontserdid võeti väga soojalt vastu. Kirke Karja  uusimas loomingus põimuvad jazz, rock, impressionism ja minimalism.

Klaveri- ja kompositsiooniõpingud nii klassika kui jazzi vallas on noorele muusikule andnud oskuse siduda erinevaid ajastuid ja stiile ning leida oma tee muusikas. Pae Kollektiivi kuulub Eesti jazzi noore generatsiooni raudvara hulka.

Koosseis:

Allan Järve – trompet
Johannes Kiik – tromboon
Aleksander Paal – sopransaksofon
Mairo Marjamaa – altsaksofon
Indrek Varend – tenorsaksofon
Lauri Kadalipp – baritonsaksofon
Siim Usin – bass
Hans Kurvits – trumm
Kirke Karja – klahvpillid

https://soundcloud.com/paekollektiiv

Sissepääs kontserdipiletiga Tallinna Teletorni alates 19.00 – enne kontserti on võimalik tutvuda 21. korruse vaateplatvormi ekspositsiooniga ning pääseb ka Tallinna Teletorni restorani 22. korrusel. Laua broneerimiseks ja roogade ettetellimiseks palun võtke ühendust restoraniga telefonil  +37258150020 või meiliaadressil restoran@teletorn.ee 
Vaata lisaks: www.teletorn.ee