SOOVITAME PIRITAL

Restoran Tuljak

2015 aasta suvel taasavatud legendaarne restoran Tuljak asub 60-ndatel ehitatud ja nüüd taastatud muinsuskaitsealuses hoones. Tuljaku avarad ruumid mahutavad kahte saali kuni 150 külalist, lisaks on suured terrassid ja grilliala, kuhu suviti mahub samuti 150 sõpra.

Telefon: 53022020
Koduleht: http://www.tuljak.ee

Restoran Noa

NOA on Tallinna ja Viimsi piiril asuv mereäärne 80-kohaline restoran. NOA restoranisaali ehitasime kolmes tasapinnas, et pakkuda kõigile külalistele suurtest akendest avanevat lummavat vaadet üle lahe vanalinna siluetile. Menüü koostamisel pole me ennast sidunud tooraine, riigipiiride ega asukohaga, vaid püüame pakkuda võrdset elamust vege-, mereanni- ning lihasõpradele.

Telefon: 5080589
Koduleht: http://www.noaresto.ee

Restoran Sardiinid

Meie restorani iseloomustab hooletu elegants, rahustav õhkkond ja maalilised vaated. Kui soovite kohtuda sõpradega lõunal, veeta õhtu merevaatega õhtusöögil või lihtsalt keskpäeval kohvi juua, siis Restoran Sardiinid teeb need hetked meeldejäävateks. Restorani peakokaks on Jaak Hiibus, kelle kireks on modernne Eesti kokakunst, mis on rikastatud maitseelamustega kogu maailmast.

Telefon: 660 6960
Koduleht: http://www.sardiinid.ee

Kalevi jahtklubi resto

Jahtklubi taassünd toimus 5. veebruaril 2004, mil neli entusiasti võtsid nõuks kunagise menukoha uues kuues ja kuulsuses avada.
Ühiste jõududega väheke värvi seintele ja rõhk tugevalt merendusteemale, saigi kunagine menupaik tänapäevase värskenduse. Ka menüü ja joogikaart said vajalikud täiendused ja külaliste sissevool võis alata.

Telefon: 623 9158
Koduleht: http://www.jahtklubiresto.ee/et

Pirita Amps

PIRITA Amps Kohvik&Bistroo asub Pirita Selveri tagatiivas ja me oleme avatud E-R 9.00 kuni 20.00 ja nädalavahetustel 9.00-18.00.Maitsvad ja värsked toidud valmistavad meie köögis kokad reeglina ainult kodumaisest toorainest. Meie menüü on mitmekesine ja loodetavasti leiab sealt igaüks endale sobiliku roa.

Telefon: 609 6385
Koduleht: http://www.ampspirita.ee

Teletorn

Sihtasutuse Tallinna Teletorn eesmärk on kvaliteetsete turismi-, kultuuri- ja vaba aja teenuste pakkumine Tallinna Teletornis ning Teletorni turundamine rahvusvahelise vaatamisväärsuse ja elamusturismi sihtkohana. Teletorni renoveerimist toetasid siseministeerium ja EAS riikliku tähtsusega kultuuri- ja turismiobjektide väljaarendamise meetmest, kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Teletorni renoveerimise kogumaksumuseks kujunes 6,6 miljonit eurot. Teletorn taasavati 4. aprillil 2012.

Koduleht: http://www.teletorn.ee

Brasserie-restoran Teletorn

Brasserie-restoran Teletorn asub Tallinna Teletorni 22. korrusel, 175 meetri kõrgusel maapinnast, pakkudes Teile põnevat kooslust Jaapani värskusest, Aasia tulisusest, Prantsusmaa traditsioonidest, parimast Eesti toorainest ning kirest toidukultuuri vastu. Kohtumiseni Põhja-Euroopa kõrgeimas brasserie-restoranis!

Koduleht: http://www.teletorn.ee/restoran/

Rannakohvik Café Velvet

Peale Pirita rannahoone pikka rekonstruktsiooni meil on rõõm võtta Teid vastu Cafe Velvet-is. Siin on üks vähestest kohtadest kus nagu aastaid tagasi saab nautida võluvat merevaadet ja kordumatut linnasiluetti.See on koht elu nautimiseks meeldivate inimeste, peapööritavate jookide ja peenemaitseliste roogade seltsis. Täiesti tesisti või täpselt sama moodi, nagu see oli aastas 1929.

Koduleht: http://cafevelvet.ee/

St. Patrick´s

Tallinna ilusaima merevaatega söögi- ja ajaviitmiskoht asub otse Pirita rannal Rannahoones. Siin näed kaunimaid päikeseloojanguid ja võid tuulise ilmaga seista silmitsi pöörase tormiga… ise rahulikult hubases ruumis istudes ja soojendavat jooki nautides. Siin saad ühendada oma söömaaja jalutuskäiguga rannal. Meri pakub põnevat vaatepilti igal aastaajal. Kas tead, mitut värvi on meie meri? Pirita St. Patrick’sisse on Tallinna kesklinnast 7 km ehk 15 minutit. Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui autoga. Ja parkimine on tasuta. Seega pole hullu, kui see sinna ka ööseks jääma peab…

Koduleht: http://patricks.ee/

Pirita SPA Hotel

Mere kaldal asuv unikaalse arhitektuuriga Pirita SPA Hotell on hea paik lõõgastumiseks ning stressi maandamiseks. Hotell pakub laias valikus ilu- ja terviseteenuseid ning pakette. Teid ootavad 25-meetrine ujula koos soome- ja aurusaunaga, infrapunasaun, soolakamber, spordisaal, jõusaal, restoran, kohvik, konverentsisaalid ja kauplused.

Koduleht: http://www.tallinkhotels.com/pirita-spa-hotel

Pirita seikluspark

Pirita Seikluspark oma kõrgete mändide, liivase ranna ja 6 erineva kõrgseiklusrajaga on ideaalne paik kõigile seiklushimulistele külastajatele. Park asub kõigest 15 minuti kaugusel kesklinnast.

Iga rada viib sind uutele kõrgustele. Rannarajalt avanevad kaunid vaated Tallinna lahele. Seiklus sisaldab kõrguste vallutamist, võrkudesse hüppamist, erinevaid takistusi ning pikki liuge maa ja taeva vahel. Kõikide radade läbimiseks kulub umbes 3 tundi.

Rajale pääs suletakse 2 tundi enne sulgemisaega!

Koduleht: http://piritaseikluspark.ee/

Piirita Kaubanduskeskus

Pirita linnaosa südames asuv 2016. aastal restaureeritud ajalooline kaubanduskeskus, mis on oma nime saanud piirkonna ajaloolisest nimekujust – Piirita. Siit saab mugavalt igapäevaeluks vajalikud kaubad, teenused ja leiab laia valiku toidukohti.

Suure osa keskusest võtavad enda alla Rimi supermarket ning Pirita esimene MyFitness spordiklubi. Kauplustest on keskuses esindatud lillepood, sisustuskauplus, apteek, veini- ja gurmeepood ning seni vaid Nõmme turul tegutsenud populaarne Peetri Lõheäri. Teenustest leiab hoonest keemilise puhastuse, hambaarstid, kehastuudio, juuksuri, mobiiliparanduse ja loomakliiniku. Lisaks on keskuses laste mängumaa, kus lapsed saavad koos vanematega mängida ja õppida ning korraldada sünnipäevi.

Koduleht: http://piirita.ee/

Restoran Buongiorno

Restoran asub Pirita Keskuse teisel korrusel ning pakub ainult parimaid itaalia roogasid, pastasid, grillitud liha ja kala.
Samuti pakume tööpäeviti päevapraadi ja päevasuppi.

Ja muidugi saab meilt parimaid pizzasid Eestis (paljude külaliste tagasiside).

Koduleht: https://www.facebook.com/RestoranBuongiorno/

Little India Restaurant

Klassikalist India kööki pakkuv mõnusalt hubase interjööriga restoranist Little India leiab mitmekülgse valiku taimetoite ja erinevaid lihatoite ning loomulikult on köögi südameks traditsiooniline India tandoori ahi. Little India menüü valmib kogenud India kokkade käe all.

Little India roogade hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi.

Ootame kõiki maitsete rännule!

Koduleht: http://www.littleindia.ee/

Kohvik Isu

Kohvik Isu pakub värskeid kohapeal valmistatud isuäratavaid pagari- ja kondiitritooteid. Samuti rikkalikku hommikusööki, päevapakkumisi ning a la carte menüüd.

Koduleht: https://www.facebook.com/kohvikisu/

FRITTO

Nii nagu iga kuulsusrikas teekond saab alguse esimesest sammust, algab siin ja praegu meie ajalugu.

Nagu ütlevad targad jaapanlased – seitse korda kukkusin, kaheksa korda tõusin püsti! See käib täpselt meie kohta.

Oleme tulvil entusiasmi, lootust ja kindlustunnet, et kõik läheb just nii, nagu oleme kavandanud.

Õpime parimatelt ja töötame mõttekaaslastena ühtses sõbralikus meeskonnas.

 

Meil on alati hea meel valmistada oma kallitele klientidele maitsvat toitu – armastuse ja tarkusega!

Koduleht: http://fritto.ee/

Chopsticks

Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud laia menüüga kiirtoidurestoran. Chopsticksi toidud valmivad kogenud Aasia kokkade käe all wok-pannil.

Kõik meie toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest. Meie valikust leiate maitsvaid taimetoite ja erinevaid lihatoite nii mahedamates kui teravamates versioonides. Meie pearoogade portsjonid on piisavalt suured, sobides jagamiseks ka kahe inimese vahel.

Chopsticksi hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi. Nautida kohapeal või telli koju/kontorisse!

Koduleht: http://www.chopsticks.ee/