SOOVITAME PIRITAL

Restoran Tuljak

2015 aasta suvel taasavatud legendaarne restoran Tuljak asub 60-ndatel ehitatud ja nüüd taastatud muinsuskaitsealuses hoones. Tuljaku avarad ruumid mahutavad kahte saali kuni 150 külalist, lisaks on suured terrassid ja grilliala, kuhu suviti mahub samuti 150 sõpra.

Telefon: 53022020
Koduleht: http://www.tuljak.ee

Restoran Noa

NOA on Tallinna ja Viimsi piiril asuv mereäärne 80-kohaline restoran. NOA restoranisaali ehitasime kolmes tasapinnas, et pakkuda kõigile külalistele suurtest akendest avanevat lummavat vaadet üle lahe vanalinna siluetile. Menüü koostamisel pole me ennast sidunud tooraine, riigipiiride ega asukohaga, vaid püüame pakkuda võrdset elamust vege-, mereanni- ning lihasõpradele.

Telefon: 5080589
Koduleht: http://www.noaresto.ee

Restoran Sardiinid

Meie restorani iseloomustab hooletu elegants, rahustav õhkkond ja maalilised vaated. Kui soovite kohtuda sõpradega lõunal, veeta õhtu merevaatega õhtusöögil või lihtsalt keskpäeval kohvi juua, siis Restoran Sardiinid teeb need hetked meeldejäävateks. Restorani peakokaks on Jaak Hiibus, kelle kireks on modernne Eesti kokakunst, mis on rikastatud maitseelamustega kogu maailmast.

Telefon: 660 6960
Koduleht: http://www.sardiinid.ee

Kalevi jahtklubi resto

Jahtklubi taassünd toimus 5. veebruaril 2004, mil neli entusiasti võtsid nõuks kunagise menukoha uues kuues ja kuulsuses avada.
Ühiste jõududega väheke värvi seintele ja rõhk tugevalt merendusteemale, saigi kunagine menupaik tänapäevase värskenduse. Ka menüü ja joogikaart said vajalikud täiendused ja külaliste sissevool võis alata.

Telefon: 623 9158
Koduleht: http://www.jahtklubiresto.ee/et

Teletorn

Tallinna Teletorn on Eesti kõrgeim ehitis – torni kõrgus on 314 meetrit. Sihtasutuse Tallinna Teletorn eesmärk on kvaliteetsete turismi-, kultuuri- ja vaba aja teenuste pakkumine Tallinna Teletornis ning Teletorni turundamine rahvusvahelise vaatamisväärsuse ja elamusturismi sihtkohana. Teletorni renoveerimist toetasid siseministeerium ja EAS riikliku tähtsusega kultuuri- ja turismiobjektide väljaarendamise meetmest, kaasrahastas Euroopa Regionaalarengu Fond. Teletorni renoveerimise kogumaksumuseks kujunes 6,6 miljonit eurot. Teletorn taasavati 4. aprillil 2012.

Koduleht: http://www.teletorn.ee

Brasserie-restoran Teletorn

Sisekujunduses on tunda veidi retrohõngu 80-ndatest aastatest, mil Teletorn ehitati. Vaade on elamus omaette ja väärt nautimist iga ilmaga. Restoraniskäigule lisab kindlasti põnevust samal korrusel asuv avatud vaateplatvorm, kus saab toitu oodates imelist vaadet nautida. Menüüs rõhume kohalikele maitsetele, väiketootjatele, Eesti köögi traditsioonidele. See peegeldub hooajalisuses aga näiteks ka joogikaardil, millelt leiab väga palju põnevat Eesti väiketootjate valikust.

Koduleht: https://teletornirestoran.ee/

Rannakohvik Café Velvet

Peale Pirita rannahoone pikka rekonstruktsiooni meil on rõõm võtta Teid vastu Cafe Velvet-is. Siin on üks vähestest kohtadest kus nagu aastaid tagasi saab nautida võluvat merevaadet ja kordumatut linnasiluetti.See on koht elu nautimiseks meeldivate inimeste, peapööritavate jookide ja peenemaitseliste roogade seltsis. Täiesti tesisti või täpselt sama moodi, nagu see oli aastas 1929.

Koduleht: http://cafevelvet.ee/

St. Patrick´s

Tallinna ilusaima merevaatega söögi- ja ajaviitmiskoht asub otse Pirita rannal Rannahoones. Siin näed kaunimaid päikeseloojanguid ja võid tuulise ilmaga seista silmitsi pöörase tormiga… ise rahulikult hubases ruumis istudes ja soojendavat jooki nautides. Siin saad ühendada oma söömaaja jalutuskäiguga rannal. Meri pakub põnevat vaatepilti igal aastaajal. Kas tead, mitut värvi on meie meri? Pirita St. Patrick’sisse on Tallinna kesklinnast 7 km ehk 15 minutit. Kohale saab mugavalt nii ühistranspordi kui autoga. Ja parkimine on tasuta. Seega pole hullu, kui see sinna ka ööseks jääma peab…

Koduleht: http://patricks.ee/

Pirita Marina Hotel & SPA

1980 aasta olümpiamängudeks valmis Tallinnasse palju uusi ehitisi ja rajatisi nende hulgas ka katamaraanikujuline olümpiaküla – praegune Pirita Marina Hotel & Spa.

Merekaldal asuv hotell on linnasüdamest vaid 10-minutise autosõidu kaugusel ning külaliste päralt on tasuta parkla. Pirita Marina Hotel & SPA pakub suurt valikut tervise-, ilu- ja heaoluteenuseid. Lisaks merevaatega restoran, suveterrassiga grillbaar, spordikeskus, konverentsi- ja peoruumid.

Hotell on unikaalse viimistlemata betoonkonstruktsiooni ning arvukate sisekujunduse ja väliarhitektuuri elementide tõttu arhitektuurimälestisena riikliku kaitse all.

Koduleht: https://piritamarinahotel.ee/

Pirita seikluspark

Pirita Seikluspark oma kõrgete mändide, liivase ranna ja 6 erineva kõrgseiklusrajaga on ideaalne paik kõigile seiklushimulistele külastajatele. Park asub kõigest 15 minuti kaugusel kesklinnast.

Iga rada viib sind uutele kõrgustele. Rannarajalt avanevad kaunid vaated Tallinna lahele. Seiklus sisaldab kõrguste vallutamist, võrkudesse hüppamist, erinevaid takistusi ning pikki liuge maa ja taeva vahel. Kõikide radade läbimiseks kulub umbes 3 tundi.

Rajale pääs suletakse 2 tundi enne sulgemisaega!

Koduleht: http://piritaseikluspark.ee/

Pirita keskus

Pirita Keskus on kompaktne kaubanduskeskus Pirita südames, kust saab mugavalt igapäevaeluks vajalikud kaubad, teenused ja leiab laia valiku toidukohti igale maitsele.

Koduleht: http://piritakeskus.eu/

Restoran Buongiorno

Restoran asub Pirita Keskuse teisel korrusel ning pakub ainult parimaid itaalia roogasid, pastasid, grillitud liha ja kala.
Samuti pakume tööpäeviti päevapraadi ja päevasuppi.

Ja muidugi saab meilt parimaid pizzasid Eestis (paljude külaliste tagasiside).

Koduleht: https://www.facebook.com/RestoranBuongiorno/

Little India Restaurant

Klassikalist India kööki pakkuv mõnusalt hubase interjööriga restoranist Little India leiab mitmekülgse valiku taimetoite ja erinevaid lihatoite ning loomulikult on köögi südameks traditsiooniline India tandoori ahi. Little India menüü valmib kogenud India kokkade käe all.

Little India roogade hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi.

Ootame kõiki maitsete rännule!

Koduleht: http://www.littleindia.ee/

Kohvik Isu

Kohvik Isu pakub värskeid kohapeal valmistatud isuäratavaid pagari- ja kondiitritooteid. Samuti rikkalikku hommikusööki, päevapakkumisi ning a la carte menüüd.

Koduleht: https://www.facebook.com/kohvikisu/

Chopsticks

Chopsticks on Hiina ja Aasia köögile spetsialiseerunud laia menüüga kiirtoidurestoran. Chopsticksi toidud valmivad kogenud Aasia kokkade käe all wok-pannil.

Kõik meie toidud valmistatakse kohapeal värskest toorainest. Meie valikust leiate maitsvaid taimetoite ja erinevaid lihatoite nii mahedamates kui teravamates versioonides. Meie pearoogade portsjonid on piisavalt suured, sobides jagamiseks ka kahe inimese vahel.

Chopsticksi hinnad on väga mõistlikud ja igapäevaselt leiate meilt ka soodsaid päevapakkumisi. Nautida kohapeal või telli koju/kontorisse!

Koduleht: http://www.chopsticks.ee/